dvcomputer s.r.o., Soukenická 35, Humpolec
t: 565 556677, m: 602 426 320

Servis PC a mobilů

servisni_sluzby

Zajišťujeme komplexní servis Vašich PC

Zlobí Vás počítač, notebook, tiskárna, tablet nebo mobil? Potřebujete zálohovat data z PC, zachránit je z vadného disku, odvirovat počítač, nebo pouze nainstalovat kvalitní antivirus a předejít tak problémům. Máte pomalejší PC než kdykoliv jindy? Nainstalujeme nebo přeinstalujeme Vám operační systém včetně záloh dat.

Zavolejte nám na tel 799 000 000

 

Nejčastější služba, kterou využívají naši zákazníci je zrychlení a odvirování počítače. Přehřívá se Vám notebook – vyčistíme ventilátor a chladič u notebooku a také všechny ventilátory ve stolním PC.

Pokud nemáte čas, nebo možnost odvozu PC, notebooku k nám na prodejnu – tak si vyzvedneme zařízení u Vás doma a co nejdříve jej dovezeme zpět opravené !!!

 

Zajišťujeme pozáruční opravy sportovních hodinek GARMIN

Výměna displejů, kompletní čištění hodinek, výměna tlačítek, výměna dobíjecích pinů, výměna sensorů a čidel, čištění oxidace.

 

Zajišťujeme opravy mobilních telefonů

Vyměňujeme prasklá dotyková skla skoro u všech značek mobilních telefonů (Samsung, Nokia, LG, Prestigio, HTC, Huawei, ACER, MyPhone, BlackBerry aj)

Zavolejte nám na tel 602 42 63 20

a informujte se na možnost opravy

 

Dále řešíme aktualizaci SW, nahrání aplikací do mobilu, servisní přehrání firmware mobilu, výměny reproduktorů a sluchátek, výměny baterii, opravy nabíjecích konektorů, výměny displejů aj.

Zavolejte nám na tel 602 42 63 20

a informujte se na možnost opravy.

Pokud k nám chcete zařízení zaslat, prosím postupujte dle tohoto návodu: https://www.dvcomputer.cz/servis